(050) 307 99 00
10:00-21:30
м.Суми Харківська, 5

Замовлення та оплата

Замовлення та оплата

Як зробити замовлення:

⋅Після того, як Ви вибрали товар і додали його в свою корзину, Ви повинні оформити замовлення.

⋅В одному замовленні може бути кілька різних товарів. Коли Ви визначилися з вибором, Вам потрібно натиснути кнопку "Оформити",

⋅Після процедури авторизації, виберіть адреса, дату та час доставки замовлення, відповідний спосіб оплати замовлення (Готівковий розрахунок при отриманні замовлення, Оплата кредитними картами) Натисніть кнопку "Продовжити".

⋅Еслі була обрана оплата кредитними картами, ви будете перенаправлені на платіжні сторінки liqpay.ua, де необхідно ввести в захищеному режимі персональні дані і дані карти для здійснення операції оплати.

⋅У разі успішного виконання цих дій для оформлення замовлення і уточнення всіх подробиць з Вами зв'яжеться оператор «EDA NA DOM»

⋅Якщо у вас виникли будь-які питання за способом замовлення або оплати товару, часу доставки товару наші оператори завжди готові детально відповісти на них.
Телефонуйте - +38 (050) 307 99 00

 

Способи оплати:

УВАГА! Під час доставки або самовивозу оплата приймається тільки тим способом, який був Вами узгоджений з оператором «EDA NA DOM» при підтвердженні Замовлення.

1. готівку.

Оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу при отриманні замовлення.
ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ в режимі онлайн через систему електронних платежів liqpay.ua

Банківські карти (VISA, MasterCard,)
Оплата здійснюється через інтернет одразу після оформлення замовлення.
Після перевірки платоспроможності кредитної картки відбувається блокування коштів на рахунку клієнта.
Зняття грошей (фінансове підтвердження) буде вироблено після підтвердження замовлення інтернет-магазином «EDA NA DOM» протягом 2-3 календарних днів після успішної авторизації кредитної картки.
Якщо замовлення буде підтверджено частково, з кредитної картки будуть списані кошти, необхідні для оплати підтвердженої частини замовлення.
Якщо замовлення не буде підтверджено - гроші з Вашої кредитної картки списані не будуть.
У разі відмови від прийому товару все грошові кошти повертаються на банківську карту, з якої було здійснено оплату товару.
У разі відмови від замовлення не менше ніж за 3 години * до моменту фактичної доставки повернення грошових коштів відбувається до 7 календарних днів.

У разі доставки неякісного товару, необхідно зв'язатися з оператором «EDA NA DOM» в момент доставки по телефону +38 (050) 307 99 00 та повідомити про виниклу ситуацію.
Інформація про підтвердження замовлення (не підтвердження замовлення) надається по електронній пошті.

Передплачений Замовлення вручається особі, зазначеній в якості отримувача Замовлення по документу, що посвідчує особу.

 

При оплаті Замовлення на сайті в режимі он-лайн відкриється захищене вікно з платіжної сторінкою процесингового центру liqpay.ua, де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської карти. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. Якщо Ваш Банк підтримує дану технологію, Ви будете перенаправлені на його сервер для додаткової ідентифікації. Інформацію про правила і методи додаткової ідентифікації уточнюйте в Банку, що видав Вам банківську карту.

Гарантії безпеки

Процесинговий центр liqpay.ua захищає і обробляє дані Вашої банківської карти за стандартом безпеки PCI DSS 3.0. Передача інформації в платіжний шлюз відбувається із застосуванням технології шифрування SSL. Подальша передача інформації відбувається за закритими банківським мережах, у яких найвищий рівень надійності. liqpay.ua не транслюються дані Вашої картки нам і іншим третім особам. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure.

 

Безпека онлайн платежів

Надана Вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.
Ми рекомендуємо вам перевірити, що ваш браузер досить безпечний для проведення платежів онлайн, на спеціальній сторінці.
Безпека обробки Інтернет-платежів гарантує liqpay.ua. Всі операції з платіжними картами відбуваються відповідно до вимог VISA International, MasterCard та інших платіжних систем. При передачі інформації використовуються спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних ведеться на безпечному високотехнологічному сервері процессинговой компанії.

 

Доставка

Компанія «EDA NA DOM» з радістю пропонує весь комплекс послуг в сфері організації якісного харчування - від доставки їжі на будь-який смак і для заходів або застіль будь-якого формату до повноцінного классіческог кейтірінга

Оперативна доставка готових обідів, сніданків, страв для вечері, наборів для фуршету,банкету, кава-брейки і будь-яких заходів,широкий вибір додаткових послуг - ми з точністю виконаємо всі побажання!
 Готуємо спеціально для вас і тільки з добірних інгредієнтів.
Ви можете замовити доставку на будинок, в офіс на роботу або в будь-яке інше місце на Ваш вибір!
Приймаємо замовлення через сайт. Доставляємо з раннього ранку і до пізнього вечора після узгодження деталей замовлення з оператором.

Ласкаво просимо в світ якісної і смачної їжі - EDA NA DOM!

 

ЧАС РОБОТИ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ:
10:00 - 21:30 по буднях
10:00 - 21:30 у вихідні дні
У разі відсутності замовника за адресою доставки і / або відсутності зв'язку з замовником в узгоджений інтервал часу,
час очікування водієм-кур'єром за адресою доставки НЕ БІЛЬШЕ 15 ХВИЛИН!

 

Обмеження за мінімальними сумами замовлення ПРИ ДОСТАВКЕ:

Simbiosi - мінімальна сума замовлення -80 UAH
ЯПІ- мінімальна сума замовлення -80 UAH

Максимальна сума при оплаті готівкою 1000грн.
Зображення продуктів можуть відрізнятися від продуктів в замовленні.
Доставка м.Суми - 50 UAH

ФОП Голіус Е.Н.

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань

від 03.11.2003г. № 2632 017 0000 006013

Договор публичной оферты

Политика конфиденциальности